Balandžio 22 d. vykusiose Klaipėdos rajono pradinių klasių mokinių trikovės varžybose mūsų mokyklos 4 klasių berniukų komanda – Arnas Vitkus, Marius Lomsargis, Jokūbas Jasenka, Martynas Drublionis, Edgaras Gasys – iškovojo I vietą, o mergaičių komanda – Marta Razmaitė, Patricija Ivanauskaitė, Vanessa Liutkevičiūtė, Austėja Pryšmantaitė, Neida Žiubrytė – užėmė II vietą!
Už geriausius asmeninius pasiekimus taip pat apdovanoti:
Edgaras Gasys – I vieta
Vanessa Liutkevičiūtė ir Marius Lomsargis – II vieta
Didžiuojamės mokinių ryžtu, sportiškumu ir puikiais rezultatais!
Linkime sėkmės berniukų komandai ruošiantis zoninėms varžyboms!
Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms Zitai Genutienei ir Viktorijai Pilibaitienei





